Hurda fiyatlari yurt genelinde yukselise gecti.demir ve kutuk fiyatlarindaki artisa istinaden hurda fiyatlari 1 hafta icersinde ortalama 50 krs yukseldi..

Siz Değerli Müşterilerimiz daha hızlı ve güncel Hurda Fiyatlarına ulaşabilsinler ve atık hurda ürünlerini değerlendirebilmeleri için sitemizi yeniledik.

Sms bilgilendirme

25.04.2017

Siz musteriletimize daha hizli ulasmak icin artik sms le aninda fiyat bilgilerini paylasacagiz..

MERSİN Yapı Müteahhitleri Derneği (MERYAP) Başkanı Nesim Ekinci, çelik üreticilerinin, yurt içi talebin azalması üzerine, ihracata yöneldiğini, iç piyasada müteahhitlerin demir bulmakta zorluk çektiğini söyledi.
Artan konut maliyeti nedeniyle bir çok müteahhidin projelerini durdurduğunu açıklayan Ekinci, iç piyasaya demir yönlendirilerek, ithalatın önü açılması gerektiğini aksi halde inşaat sektörünün çıkmaza gireceğini savundu. Demir fiyatlarında son dönemde büyük artış yaşanmasının inşaat sektörüne olumsuz yansıdığını, bundan bir çok alt sektörün de etkilendiğini anlatan Ekinci şunları söyledi:
"Dolayısıyla bir çok alt sektör de bu haksız fiyat artışından olumsuz etkilendi. Bu durum, birçok müteahhidin işini yavaşlatmasına ve bir çoğunun da geçici olarak işi durdurmasına neden oldu. Konut maliyetindeki artış beraberinde birçok sorunu da getirecektir. Bir çok alanda ciddi atılımlar başlatan hükümetin, yatırımlarımız aksamadan bu soruna bir çözüm üretmesini talep ediyoruz."

MERSİN, (DHA)

Firmamız alüminyum hurda alımına başlamıştır. Alüminyum hurdalarınız değerinde alınır. 

Ithal hurda fiyatlarina paralel olarak yurt ici piyassinda dususler devam ediyor

Piyasalardaki Döviz dalgalanmalarından dolayı Hurda fiyatlarıda artışa geçti.

Günlük Analiz

30.08.2018

Hurda fiyatları istikrarsızlığını sürdürüyor.Çin’deki yükselişe karşı Avrupa’daki düşüş kafaları karıştırıyor.Dolar’daki yükselme demir fiyatlarını da yükseltecek gibi gözüküyor.

Yüksek Fİyatlarla Hurdalarınızı Alıyoruz...

Uzun yıllardır bu sektörde çalışıyoruz ,bilgi tecrübe ve uzman ekibimiz ile hurdalarınızı ayrıştırıp geri dönüştürebiliyoruz.Satmak istediğiniz Hurdalarınız İçin Fiyat Teklifi İsteyiniz...